Dla koneserów piękna

Drewno lite pozostaje zawsze modne, tworzy wysublimowaną przestrzeń, a dzięki niebanalnemu designowi odnajdziemy go zarówno w nowoczesnych minimalistycznych kompozycjach, jak i bogatych, przytulnych wnętrzach stylu klasycznego.

Naturalność materiału jakim jest drewno sprawia, że przebywanie w jego otoczeniu napełnia nas uczuciem ciepła, spokoju i harmonii. Kąpiel w drewnianej wannie, która z racji naturalnych cech drewna, utrzymuje dłużej ciepło wody, gwarantuje niepowtarzalne przeżycie, należące do luksusów Wellness i Spa.


Trwałość

Nasze produkty charakteryzują się niepowtarzalnym stylem i elegancją , a także wysoką jakością wykonania, wygodą i komfortem. W całości wykonane są ze specjalnie wyselekcjonowanych gatunków drewna krajowego oraz egzotycznego, ale tylko odpowiednio zabezpieczone drewno zapewnia absolutną gwarancję trwałości i wodoodporności.

Do uzyskania tego celu stosujemy wysokiej jakości oleje naturalne gwarantujące również powłokę bez zarysowań. Olejowanie ukazuje
strukturę drewna w jego najprostszej i najpiekniejszej, subtelnej formie, zaś stosując inny wariant wykończenia drewnianych elementów -lakierowanie- uzyskamy niebanalną formę przepychu i bogactwa.

Stosowane gatunki drewna: Sapelli, Teak, Wenge, Wiśnia, Meranti, Akacja, Doussie.


Pielęgnacja


Z racji tego, iż drewno lite stanowi we wnętrzach niebanalny materiał wymaga ono również odpowiedniej pielęgnacji, która zabezpieczy powłokę olejową na lata. W tym celu do codziennej pielęgnacji wystarczy mleczko do powierzchni delikatnych i miękka ściereczka.
Do każdego zamówienia podchodzimy indywidualnie i elastycznie stąd każdy model oferowanej umywalki umożliwia dostosowanie wymiarów do Państwa potrzeb oraz zmianę sposobu jej montażu.Copyright © 2011 - 2014 sobotadesign.pl bxmadministrator.pl tworzeniestron.biz    Wersja mobilna   |    Projekt: bxmmultimedia